Prodejna

V naší prodejně v Praze 6 si lze po dohodě nabízené zboží prohlédnout či osobně vyzvednout vzorky kolejnic na závěsy a záclony zdarma nebo urgentní hotovou zásilku.  

Základní pohotovostní skladové množství držíme skladem. Zboží si lze osobně vyzvednout, nebo zakázky doručujeme prostřednictvím spedičního partnera po celé ČR a na Slovensko.

Objednejte se

Pro návštevy se prosím předem objednejte.

Záclonové kolejnice

Externí sklad a šicí dílna

   Pro zaručení plynulých dodávek jsme vybudovali vlastní provozní areál necelých 30 km od Prahy. Snažíme se udržovat dostatečné materiálové zásoby nabízených profilů a komponentů, abychom mohli dodací lhůtu vždy dodržet. 

  Pro profesionální zpracování dekoračních materiálů jsme zřídili vlastní šicí dílnu vybavenou průmyslovými šicími stroji. Dále v areálu vyrábíme roletové systémy, baldachýny a jiné stínící prvky na míru.

o nás

 

  V oblasti vybavení interiérů působíme od roku 1995. V současné době se mj. specializujeme na vlastní výrobu hliníkových kolejniček na závěsy na míru. Na základě dlouholetých zkušeností jsme pro naše odběratele vyselektovali takové modely, u kterých jsme přesvědčeni, že díky své kvalitě budou klientům dobře sloužit po mnoho let

Něco navíc...

 

  Dále nabízíme běžné záclony či závěsy z vlastních skladových zásob nebo dovozem od řady smluvních partnerů ze zahraničí. V našem showroomu jsme připravili kolekci kvalitních látek a stínících tkanin (např. Trevira CS, akustické záclony a závěsy a další textilie se speciálními vlastnostmi) pro všechny typy interiérů.